~ VÍKENDOVÉ AKCE, KTERÉ VÁS ROZZÁŘÍ ~

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SEMINÁŘ

Vstup do ticha

Termín: 9.2.2019 – 11:11 – 18:18 hod

Kde: Rodiné centrum Všetaty,

Cena: 800 Kč

Tento seminář, je veden z větší části směrem do tichá, které našel, učil a žil Gautama Buddha. Jedná se o ticho, které se ve svých lekcích snažím zprostředkovat mezi slovy a myšlenkami, ticho které vyplňuje moje víkendové akce. Seminář je příjemnou kombinací meditace a jógy. Kurz není seminářem budhistické filozofie, ale odhalením síly Buddhova prožitku. Pro někoho se může jednat o první seznámení se s meditací a někdo přichází jen znovu meditaci prožít. Kurz je určen pro obě výše jmenované skupiny. Každý získá možnost se uvolnit a otevřít do meditace. Dále se také můžete těšit na indický oběd, čaj a zákusek.

Rezervaci můžeš provédst pomocí Rezervačního systému. Pro další informace mě neváhej kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YOGA VÍKEND

Lyžování a Yoga na Vysočině

Termín: 15-17.2.2019

Ubytování: Chalupa Navrátilka, Mirošov 7

Cena: 3 330 Kč

Hledá se skupinka účastníků. Jsou to dušičky, které chtějí spojit jógu s trochou běžkování, popřípadě lyžování v Novém Městě na Moravě. Taková skupinka se může připravit na poklidnou atmosféru penzionu Navrátilka, plno smíchu a uvolnění. Ráno vás vzbudí úder gongu lehká nabíjecí jóga a po snídani volný program. Po příchodu z přírody zařadíme krátké protažení zatuhlých svalů, hluboký dech a večery budou tradičně ve znamení relaxační jógy a meditace. Ještě pár důležitých informací: První lekce bude v 7:00 Pani majitelka vaří co jí chutná, takže zase nikdo nezhubne 🙂

Rezervaci můžeš provédst pomocí Rezervačního systému a pro další informace mě neváhej kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YOGA VÍKEND

Spokojeně – vědomě

Termín: 7.6. – 9.6. 2018
Ubytování: Usedlost Lozice, Lozice 32
Cena: 3 330 Kč

 

Víkendová akce, která tě prostoupí a naplní tím vším, po čem tvoje duše prahne. Řízené meditace, mantry, dlouhé okamžiky plné klidu a radosti. To vše proloženo jógovými ásanami, aby se tělo cítilo uvolněné. Čas a prostor získají novou dimenzi.

Atmosféru podkresluje krásný prostorný dům ze 17. století, který spojuje kouzlo starých časů a dnešní komfort.

Rezervaci můžeš provédst pomocí Rezervačního systému a pro další informace mě neváhej kontaktovat.